Vilniaus muziejaus laboratorija: Krasnucha

2023 10 10

Visą vasarą kvietėme vietos gyventojus ir kitus vilniečius visaip pažinti Savanorių prospekto apylinkes:
  • Rinkti garsus, kvapus ir patyrimus
  • Tyrinėti rajono gamtą ieškoti vabzdžių
  • Dalintis kasdieniškomis istorijomis ir nutikimais
  • Susipažinti su rajono istorija
Antradienį, spalio 10 d. 17 val. kviečiame susitikti Gerosios Vilties bibliotekoje, čia pristatysime tai, ką dirbtuvių metu pavyko sukurti, kokias istorijas išgirdome. Pasidalinsime įdomybėmis, kurias pavyko atrasti archyvuose bei papasakosime apie būsimos, kitąmet vyksiančios parodos planus. O jus kviesime papildyti pasakojimus savo atsiminimais!*
*Dalintis istorijomis kviečiame ne tik susitikimo metu! Nuo spalio 10 d. bibliotekoje bus galima pamatyti dalį fotografijų iš, jau pasibaigusios, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos mokinių kurtos parodos apie rajoną, papildyti dirbtuvių metu surinktą medžiagą, bei palikti savo istorijas.

Projekto partneriai:

Lietuvos Kultūros taryba

„Gatvės gyvos“

Lietuvos Audiosensorinė biblioteka

Taikomosios antropologijos organizacija „Anthropos“

Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija

Gerosios Vilties biblioteka

EK JTC dalyvaujamosios ir svarstomosios demokratijos kompetencijų centras

Iliustracijos aut. Morta Vileikytė