Elektroninės prekybos sąlygos

Apmokėjimas

Pirkdami Vilniaus muziejaus el. parduotuvėje turite pasirinkti prekes, nurodyti savo kontaktinius duomenis ir atlikti mokėjimą, kuris vykdomas platformoje „Paysera“.
Jei perkate už 20 Eur ir daugiau, galite sumokėti pagal iš anksto išrašytą sąskaitą. Tokiu atveju užklausą ir rekvizitus siųskite el. paštu info@vilniausmuziejus.lt Sąskaitą atsiųsime per 3 darbo dienas.
Jei reikalinga sąskaita faktūra, nurodykite tai pirkėjo anketoje.
Vilniaus muziejaus parduotuvėje (Vokiečių g. 6), kuri yra įsikūrusi mūsų „Backstage Cafe“ kavinėje, atsiskaityti galite grynaisiais arba kortele.
 El. bilietai

Įsigijus elektroninį Vilniaus muziejaus bilietą, el. paštu gausite QR kodą, kurį reikia:

  • išsaugoti telefone arba atsispausdinti;
  • turėti su savimi vizito į muziejų dieną;
  • prieš apsilankant muziejuje parodyti bilietą kasoje, kuri yra mūsų „Backstage Cafe“ kavinėje, ir gauti bilietą-lipduką.
Jei įsigijote elektroninį bilietą su nuolaida, nepamirškite bilietų kasoje parodyti dokumentą, kuris įrodo nuolaidą suteikiantį statusą.
Įsigijus elektroninį bilietą ateiti į muziejų galite bet kurią jums tinkančią dieną.
Prekių pristatymas
Lietuvoje prekes pristatome „LP Express“ ir „Itella“ paštomatais. Prekes išsiunčiame per 4 darbo dienas nuo apmokėjimo. Apie išsiųstą užsakymą pranešame elektroniniu paštu. Siuntos pristatymo kaina – 3 Eur.
Europos sąjungoje prekes pristatome naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis. Prekes išsiunčiame nurodytu pristatymo adresu per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo. Apie išsiųstą užsakymą pranešame elektroniniu paštu. Siuntos pristatymo kaina – 7 Eur.
Į ne Europos Sąjungos šalis prekių nesiunčiame.

 

Prekių grąžinimas

Elektroninių bilietų grąžinti negalima.

Prekes galima grąžinti per 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos, jei:

  • prekės išvaizda nėra pasikeitusi;
  • prekė nebuvo naudojama, nėra sugadinta, nedingusios jos dalys (pvz., ženkliuko kartonėlis);
  • turite prekės įsigijimo dokumentą.
Jei prekės yra netinkamos kokybės dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės, jas pakeisime arba grąžinsime už jas sumokėtus pinigus.
Nusprendę grąžinti prekę, parašykite mums el. paštu info@vilniausmuziejus.lt – susitarsime kaip viską padaryti greitai ir patogiai.

 

Privatumo politika

Vilniaus muziejaus el. parduotuvėje galioja muziejaus privatumo politikos nuostatos, kurias rasite čia.