Vilniaus galerijų savaitgalis muziejuje

2022 09 08–11

Vilniaus galerijų savaitgalio proga kviečiame apsilankyti Vilniaus muziejuje pigiau! Rugsėjo 8–9 dienomis visi bilietai į muziejų kainuos tik 2 eurus.

Taip pat galerijų savaitgalio proga jaunuosius muziejaus lankytojus kviečiame į edukacines dirbtuves „Ką pasakoja muziejaus objektai?“

KADA? Šeštadienį, rugsėjo 10 d., 10 val. 30 min.

KAM? Jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.

Užsiėmimas nemokamas, tačiau reikalinga registracija. Užsiregistruoti galite rašydami el. paštu zivile@vilniausmuziejus.lt

Visą Vilniaus galerijų savaitgalio programą rasite čia.

Apsidairykime aplink save. Kiek daiktų matome, kiek daiktų turime kišenėje ar kuprinėje? Ar jie galėtų atsidurti muziejuje? Kodėl kai kurie daiktai tampa muziejaus eksponatais? Muziejuje saugomi daiktai yra mūsų būdas pažinti aplinką ir pasaulį, per juos dabartis susijungia su praeitimi ir ateitimi. Kaip geriau pažinti ir suprasti muziejuose saugomus ir eksponuojamus objektus? Kokias ir kieno istorijas jie pasakoja? Ką jie nutyli?
Šio užsiėmimo metu, jungdami parodos eksponatus, muziejaus rinkinį ir daiktus, kurių net nepastebime aplink, ugdysime smalsų žvilgsnį į muziejų, mokysimės kelti klausimus, diskutuoti su muziejaus ekspozicija. Tyrinėdami muziejaus objektus, dalyviai praktiškai prisilies prie praeities ir mokysis mąstyti apie paveldą, žmones, kurie objektus kūrė ir jais naudojosi.

Kastyčio Mačiūno nuotr.