Neįgyvendinti Vilniaus projektai už muziejaus ribų

Europos paveldo dienų proga Vilniaus muziejus kartu su draugais iš „Gatvės gyvos” kviečia pasivaikščioti po Vilnių ir, žvelgiant į Vilniaus miestovaizdį kaip paveldo objektą, susipažinti su utopiniais miesto scenarijais, kurie buvo sukurti, bet netapo tikrove.

Ekskursijos vyks rugsėjo 18 ir 25 dienomis, du šeštadienius iš eilės, prasidės 14 val. ant Tauro kalno. Į ekskursijas būtina išankstinė registracija, o vietų skaičius ribotas.
Ekskursijos papildo šiuo metu Vilniaus muziejuje veikiančią parodą „Neįgyvendinti XX amžiaus Vilniaus projektai”, kurioje pristatomos taip ir neįgyvendintos praėjusio amžiaus metu sukurtos Vilniaus miesto vizijos.

Registruotis į ekskursijas galite čia.

Tarybų aikštės perspektyva nuo Pergalės parko (Tauro kalno), archit. Vladislavas Mikučianis, 1946, akvarelės nuotrauka. Vilniaus regioninis valstybės archyvas