Naktis Vilniaus muziejuje: paroda ir interaktyvus galvosūkis

Muziejų nakties proga užsukite ir pas mus! Gegužės 14-osios vakarą, 18–24 val. lauksime visų norinčių apsilankyti Vilniaus muziejuje ir kviesime parodą „Vokiečių gatvė“ pažinti specialiai jai sukurto interaktyvaus galvosūkio pagalba.

Po vieną arba su komanda spręsdami užduotis naujai patirsite Vokiečių gatvę ir atskleisite parodos paslaptis. Žaidimui reikės išmaniojo telefono. Visų iššūkius įveikusių dalyvių lauks prizai!

Muziejus duris atvers 18 val., lankymas nemokamas.
Norinčius išsamiau susipažinti su ekspozicija ir muziejuje apsilankyti pirmoje šeštadienio pusėje, kviečiame 12 val. sudalyvauti parodos „Vokiečių gatvė“ kuratorės, Vilniaus universiteto profesorės, istorikės dr. Jurgitos Verbickienės ekskursijoje – po jos laikinai užversime duris ir atsidarysime vakarop, 18 valandą. Puiki proga pasiruošti vakare laukiančiam galvosūkui!

Daugiau informacijos apie ekskursiją čia.

Tarybų aikštės perspektyva nuo Pergalės parko (Tauro kalno), archit. Vladislavas Mikučianis, 1946, akvarelės nuotrauka. Vilniaus regioninis valstybės archyvas