Kviečiame Vilniuje įsikūrusius ukrainiečius pažinti miestą

Vilniaus muziejus kviečia nuo karo bėgančius ukrainiečius į pasivaikščiojimus, kurių metu Vilniaus gyventojai dalinsis žiniomis, padėsiančiomis greičiau Vilniuje pasijusti kaip namie.
Vilniečiai pasakos apie miestą ir pakvies aplankyti tas vietas, kurias patys mėgsta, kurios jiems svarbios ir įdomios, pasidalins praktiniais patarimais. Kas yra šis miestas? Kaip jis tapo tokiu, koks yra šiandien? Kur ieškoti ramybės, o kur šurmulio? Iš kur atsiveria gražiausia miesto panorama? Kur galima nuvažiuoti dviračiu? Kur skani kava, o kur einame alaus?
Kviečiame vilniečius pasidalinti informacija apie pasivaikščiojimus su sutiktais į Vilnių atvykusiais ukrainiečiais.
Pasivaikščiojimai vyksta šeštadieniais, 10 val. Susitinkame Vilniaus muziejuje Vokiečių g. 6. Čia per 15 min. papasakosime pagrindinius dalykus apie Vilnių, o tada keliausime į miestą. Kiekvieną šeštadienį maršrutas ir pasakojimas šiek tiek skirsis – jie priklausys nuo vedlių, kurie dalinsis asmeninėmis žiniomis apie gyvenimą Vilniuje. Vedliais bus Vilniaus muziejaus darbuotojai ir savanoriai, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojai ir kiti miesto žinovai.

Pasivaikščiojimai vyksta kiekvieną šeštadienį, skirtingomis kalbomis.

  • 04 09: rusų kalba
  • 04 16: rusų kalba
  • 04 23: anglų kalba
  • 04 30: anglų kalba
  • 05 07: rusų kalba
  • 05 14: rusų kalba

Į pasivaikščiojimus registruotis galima čia.

Kviečiame prisijaukinti Vilnių ir pamatyti jį vilniečių akimis!