Kviečiame savanoriauti

Ieškome pastiprinimo!

Įpusėjus parodai „Neįgyvendinti XX amžiaus Vilniaus projektai“ Vilniaus muziejus pildo savo gidų–savanorių komandą ir kviečia prisijungti prie muziejaus šeimos!

Dėl parodos ilgumo nutarėme šį „sezoną“ skelti į porą dalių, kad ilgas pusmetis su viena paroda neapkarstų, ir buriame naują savanorių komandą. Vilniaus muziejaus savanoriai – itin svarbi, nepamainoma muziejaus gyvenimo dalis. Būtent savanoriai, lankytojams pristatantys parodose pasakojamas istorijas, yra muziejaus veidas.
Vilniaus muziejaus komanda be galo džiaugiasi pirmojo ir antrojo savanorystės etapų metu susibūrusia draugiškų, Vilniaus miestą ir jo istoriją mylinčių žmonių kompanija. Kviečiame prisijungti ir Jus bei kurti muziejaus bendruomenę drauge!
Iš savanorių muziejus tikisi entuziazmo, draugiškumo ir sąžiningumo, o savanoriams pažada įdomias patirtis, būrį bendraminčių ir prasmingą laisvalaikį. Paroda muziejuje duris atverė liepos 21 d. ir truks iki sausio 9 d. Šis savanorystės etapas prasidės spalio 15 d. ir truks iki parodos pabaigos.
Laukiame visų, norinčių įprasminti savo laisvą laiką – nuo studentų iki senjorų!

Savanorystės anketą rasite čia.

Vilniaus muziejaus nuotr.